Стаціонарна ЗЕРНОСУШАРКА ТЕСО 093301 Газ / Дизель

  • Виробник: ТЕСО
  • Модель: 007
  • Наявність: Предзаказ

Стаціонарна модульна зерносушарка Teco, розроблена турецькими інженерами компанії, має низку незаперечних переваг у порівнянні з класичними моделями цього типу. Стінки зернової колони виготовляються зі сталі завтовшки 1,2 мм. Корпус сушарки має підвищену жорсткість та оснащений посиленою рамою. Підвищено продуктивність агрегату. Змішування зернового потоку відбувається безпосередньо в бункер зерносушарки. У конструкцію впроваджено окрему камеру охолодження, система регулювання руху зерна побудована на 4-х дозуючих вальцях, за рахунок чого досягається висока рівномірність сушіння. Збільшено обсяг завантаження бункерів та діаметри шнеків, встановлено технологічні люки та механічний замок для їх одночасного відкриття, а також майданчики для обслуговування, сходи з перилами та знімні панелі. Високоефективне управління здійснюється завдяки датчикам вологості та завантаження та новій системі автоматичного контролю процесу сушіння. Програмне забезпечення зерносушарки Teco має русифікований інтерфейс для максимально комфортної роботи оператора.


Модульна зерносушарка Teco – це завжди розумний вибір за рахунок низького питомого енергоспоживання та високої продуктивності. Такі модульні пристрої для сушіння набули великої популярності ще наприкінці минулого століття. Сталося це завдяки тому, що вони мають просту надійну конструкцію, і при цьому процес сушіння зерна має низьку собівартість та високу ефективність. Спочатку розроблений такий тип зерносушарок був у Північній Америці, і згодом набув широкого поширення по всьому світу. Турецькі компанії вже кілька десятиліть удосконалять базові американські моделі та досягли на цьому шляху значних успіхів.


Система самодіагностики дає змогу ефективно контролювати працездатність основних вузлів сушильного пристрою. Управління та налаштування зерносушарки Teco здійснюється через програмно-апаратний комп'ютерний комплекс, який повністю настроюють інженери Teco. У процесі роботи пристрою всі дані зручно відображаються на дисплеї, оператор може точно відстежувати і коригувати режими роботи. Під час збирання на заводах Teco Dryer усі компоненти проходять строгий багаторівневий контроль якості. Завдяки цьому вдалося досягти високої надійності роботи всього пристрою, на підтвердження цього компанія Teco Dryer надає на сушарки річну гарантію. Монтаж на території замовника та навчання його персоналу провадиться безпосередньо акредитованими спеціалістами фірми Teco Dryer під контролем турецьких керуючих. З моменту подання заявки до здачі об'єкта в експлуатацію триває не більше чотирьох місяців, час монтажу зерносушарки триває до шести тижнів.


                                                                 Переваги

Розподільний шнек вологого зерна

Датчики контролю завантаження

Зернові колони

Повітряні канали

Механічні напрямні

Дозуючі вальці

Нижній бункер

Сенсор вологості

Розвантажувальний шнек

Технологічні люки

Знімні панелі

Механічний замок

Вентилятори

Газова горілка

Камера охолодження

Контрольний дисплей пульта керування

Обслуговуючі елементи: сходи, перила та майданчики для зручного та безпечного обслуговування сушарки


Усі робочі характеристики (цифри) залежать переважно від температури довкілля, відносної вологості повітря, зрілості, чистоти продукту.

ЄМНІСТЬ ОСНОВНОГО БУНКЕРА
Пшениця 40 м/куб
Кукурудза 31,9 м/куб
Ячмінь 32,4 м/куб
Соняшник 28,6 м/куб
ПРДУКТИВНІСТЬ
Пшениця 23 тон/час
Соняшник 24 тон/час
Кукурудза 28 тон/час
ПОТУЖНІСТЬ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ
Кількість вентиляторів рециркуляції 1 ШТ
Кількість вихідних вентиляторів 1 ШТ
Потрібна потужність 15 кВт
ПРОДУКТИВНІСТЬ ОБРОБКИ ЗЕРНОВИХ
Кукурудза (35% - 14%) Те=125 °C 12,5 т/час
Кукурудза (30% - 14%) Те=125 °C 14,3 т/час
Кукурудза (28% - 14%) Те=125 °C 19,7 т/час
Кукурудза (24% - 14%) Те=115 °C 24,6 т/час
Кукурудза (20% - 14%) Те=100 °C 39,3 т/час
Соя (18% - 13%) Те=85 °C 32 т/час
Соняшник (14% - 8%) Те=70 °C 24,2 т/час
Пшениця (20% - 14%) Те=90 °C 35,7 т/час
Ріпак (14% - 8%) Те = 80 ° C 27 т/час
ГАБАРИТИ У РОБОЧОМУ СТАНОВИЩІ
Довжина рами 9,9 м
Ширина 2,4 м
Висота 9,79 м
Кількість модулів 3
Кількість секцій 13

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре