АРІОН ДРЮЕРС

Про компанію АРИОН ДРЮЕРС

Компанія “Аріон Дрюерс” займається збутом сільськогосподарської техніки, виробництвом запасних частин та навісного обладнання для сільгосптехніки різноманітного призначення і представлена на міжнародному ринку вже тривалий час.

Компанія заснована в 2005 році об’єднанням зусиль фахівців в області сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин. Основним напрямком діяльності компанії «АРІОН ДРЮЕРС» є імпорт сільськогосподарської техніки а саме сушарок Турецького виробництва, та виробництво запасних частин та навісного обладнання, для таких виробників як: JOHN DEERE, CASE IHWIl RICHDMIGREAT PLAINSKINZE.

За роки діяльності нашої компанії нам вдалося зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісної сільськогосподарської техніки та запасних частин. На сьогоднішній день ми маємо свій торгово-промисловий майданчик, та виробничо-господарські потужності для проведення якісного ремонту та передпродажної підготовки всього спектру обладнання що поставляється. На території торгово-промислового майданчика завжди представлений великий спектр сільськогосподарської техніки.